Wszystkie drogi PolskiBus.com prowadzą do: Łodzi

Łódź jest jednym z najważniejszych miast w siatce połączeń PolskiBus.com. Łódź jest miastem, gdzie spotykają się aż 3 linie – P3, P4 i nowa P12, czyniąc Łódź kluczowym węzłem komunikacyjnym w regionie.

Teraz z Łodzi można wybrać się do ośmiu polskich miast i dwóch zagranicznych lokalizacji.

Krajowe połączenia z Łodzi dostępne są do:

Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Torunia, Warszawy i Wrocławia.

Miłośnicy podróży mogą korzystać także z

połączeń międzynarodowych do:

Berlina i Pragi.

Teraz możesz odwiedzić wszystkie te miasta szybko, tanio i komfortowo z PolskiBus.com

Z pewnością ucieszy Cię wiadomość, że czas podróży z Łodzi do Pragi jest znacznie krótszy i wynosi obecnie tylko 8 godzin 25 minut. Natomiast do Berlina dotrzesz w zaledwie 6 godzin 55 minut. Te i wiele innych połączeń możesz sprawdzić i rezerwować, korzystając z wyszukiwarki na stronie internetowej www.polskibus.com.

Dlaczego warto podróżować z PolskiBus.com z Łodzi? Poniżej kilka powodów:

 

  • Bezpośrednie połączenia aż do 8 miast w Polsce i 2 zagranicznych lokalizacji
  • Codziennie z Łodzi wyjeżdża aż 36 kursów
  • Nowoczesne, klimatyzowane autokary
  • Bezpłatny dostęp do Wi-Fi i gniazdek elektrycznych, żadnych ukrytych opłat za bagaż
  • Skórzane, uchylne fotele
  • Trzypunktowe pasy bezpieczeństwa
  • Skrócony czas podróży do Warszawy, Wrocławia i Pragi
  • Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł plus 1 zł za rezerwację
  • Bilety dostępne w sprzedaży już od dzisiaj na stronie www.polskibus.com oraz w punktach sprzedaży: Dworzec PKS Łódź Kaliska, al. Włókniarzy 203/205, 90-768 Łódź, pon-pt 08:00-18:00, sob 09:00 - 17:00, nd zamknięte.

 

3 trasy PolskiBus.com przebiegające przez Łódź obsługiwane są przez nowoczesne, klimatyzowane autokary wyposażone w ekologiczne i ekonomiczne silniki.

Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu, gniazdek elektrycznych znajdujących się pod każdym siedzeniem, a także uchylnych, skórzanych foteli.

PolskiBus.com

PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie.

PolskiBus.com obsługuje aż 12 tras. Tym samym dociera do 19 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 5 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewoźnik sprzedał już ponad 3 300 000 biletów.

W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu, gniazdek elektrycznych znajdujących się pod każdym siedzeniem, a także skórzanych foteli. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski a także lody.

Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Najlepszym sposobem, aby zarezerwować bilet, jest odwiedzenie strony internetowej www.polskibus.com. Bilety można zakupić także w stacjonarnych punktach sprzedaży w wybranych miastach.

Aby dokonać rezerwacji oraz uzyskać dodatkowych informacji na temat usług PolskiBus.com prosimy odwiedzić stronę internetową www.polskibus.com. Zapraszamy również do odwiedzenia profilu firmy na portalu społecznościowym Facebook - www.facebook.com/polskibus.

Kontakt z mediami:

Piotr Pogonowski
Partner of Promotion, Agencja PR
p.pogonowski@partnersi.com.pl
+48 22 858 74 58 wew. 101

Marta Bujakiewicz
Partner of Promotion, Agencja PR
m.bujakiewicz@partnersi.com.pl
+48 22 858 74 58 wew. 103