Rezerwuj bilety do 30 września

Duże zainteresowanie nowymi, wakacyjnymi terminami podróży z PolskiBus.com spowodowało, że PolskiBus.com w odpowiedzi na ogromną liczbę próśb i zapytań ze strony pasażerów, postanowił otworzyć kalendarz na kolejny miesiąc. Od dzisiaj można rezerwować bilety na podróże realizowane aż do 30 września. Mamy nadzieję, że ta niespodzianka ucieszy wszystkich podróżujących, którzy jeszcze nie zdążyli zarezerwować biletów zaczynających się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

Dodatkowe wrześniowe terminy to jeszcze więcej okazji do ekscytujących podróży nowoczesnymi autokarami PolskiBus.com, w szczególności dla studentów chcących wykorzystać ostatnie dni przed powrotem na uczelnie. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.polskibus.com i skorzystania z intuicyjnej wyszukiwarki połączeń. Zapraszamy również do odwiedzenia profilu firmy na portalu społecznościowym Facebook - www.facebook.com/polskibus.

PolskiBus.com

PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie.

PolskiBus.com obsługuje aż 12 tras. Tym samym dociera do 19 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 5 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewoźnik sprzedał już ponad 3 000 000 biletów.

W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu, gniazdek elektrycznych znajdujących się pod każdym siedzeniem, a także skórzanych foteli. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski a także lody.

Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Najlepszym sposobem, aby zarezerwować bilet, jest odwiedzenie strony internetowej www.polskibus.com. Bilety można zakupić także w stacjonarnych punktach sprzedaży w wybranych miastach.

Aby dokonać rezerwacji oraz uzyskać dodatkowych informacji na temat usług PolskiBus.com prosimy odwiedzić stronę internetową www.polskibus.com. Zapraszamy również do odwiedzenia profilu firmy na portalu społecznościowym Facebook - www.facebook.com/polskibus.

Kontakt z mediami:

Piotr Pogonowski
Partner of Promotion, Agencja PR
p.pogonowski@partnersi.com.pl
+48 22 858 74 58 wew. 101

Marta Bujakiewicz
Partner of Promotion, Agencja PR
m.bujakiewicz@partnersi.com.pl
+48 22 858 74 58 wew. 106