Nowy przystanek PolskiBus.com w Warszawie Autokary linii P2 odjadą z dworca autobusowego przy stacji Metro Młociny

  • Autokary linii P2, obsługujące połączenie Warszawa – Toruń – Bydgoszcz – Piła – Szczecin będą odjeżdżać z dworca przy stacji Metro Młociny, zamiast z Metro Wilanowska
  • Wygodny i prosty dojazd do/ z każdej części Warszawy. Transfer do Centrum Warszawy zajmuje 20 minut
  • W czasie podróży autokarami PolskiBus.com odpoczywaj lub pracuj, korzystając
  • z bezpłatnego dostępu do Internetu, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji
  • Ceny biletów zaczynają się od 1zł + 1zł opłata za rezerwację.

Już od 5 listopada br. autokary PolskiBus.com obsługujące połączenie Warszawa – Toruń – Bydgoszcz – Piła – Szczecin odjeżdżać będą z nowego dworca autobusowego przy stacji Metro Młociny. Przeniesienie przystanku linii P2 zapewni podróżnym wygodny i prosty dojazd z Metro Młociny w każdym kierunku.

Szybkie, tanie, komfortowe. Właśnie takie są połączenia autokarowe, które od ponad roku oferuje PolskiBus.com. Autokary przewoźnika wożą pasażerów aż do 21 polskich miast, m.in. do Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia, Krakowa czy Rzeszowa. Z PolskiBus.com odwiedzić można także ciekawe europejskie stolice: Berlin, Pragę, Wiedeń, czy Bratysławę lub dostać się bezpośrednio na jedno z największych lotnisk w Europie - Berlin Schönefeld. Informacje dotyczące cen biletów, rozkładu połączeń i przystanków dostępne są na stronie internetowej www.polskibus.com. Tam również, pasażerowie znajdą bilety w promocyjnej cenie od 1 złotego + 1 złoty za rezerwację. Bilety dostępne są także w 18 punktach sprzedaży w całej Polsce.

Dzięki dogodnemu położeniu nowego przystanku linii P2 w Warszawie, pasażerowie łatwo dostaną się na Metro Młociny komunikacją miejską m.in. licznymi autobusami, tramwajami i oczywiście metrem. Przejazd metrem z Centrum zajmuje 20 minut. Pasażerowie powinni wyjść na przystanku końcowym Metro Młociny. Na przystanku, który znajdzie się na dworcu autobusowym przy stacji Metro Młociny podróżni wsiądą do autokarów jadących do Torunia, Bydgoszczy, Piły, Szczecina czy Gdańska.

W ramach obsługi linii P2 PolskiBus.com realizuje z Warszawy aż 4 kursy dziennie. Autokary jadące do Torunia i Bydgoszczy wyjeżdżać będą według dotychczasowego rozkładu jazdy, czyli o godzinach: 06:15, 09:00, 12:00 i 18:15. Autokary do Piły i Szczecina odjeżdżają o niezmienionej godzinie - 09:00. W Bydgoszczy autokar zatrzyma się na przystanku komunikacji ul. Jagiellońska/Piotrowskiego. Podróżujący do Piły wysiądą na Dworcu PKS. W Szczecinie autokary kończą swój kurs na Dworcu Głównym III.

W czasie podróży pasażerowie PolskiBus.com mogą korzystać z laptopów, tabletów, czy telefonów komórkowych, które połączą się z bezpłatnym Internetem dostępnym na pokładzie autokaru. Pod fotelami znajdują się także gniazdka elektryczne. Dzięki nim, podróżujący w razie potrzeby naładują baterie zabranego sprzętu. Obok bardzo wygodnych, skórzanych foteli z możliwością regulacji, w autokarach wyposażone są w klimatyzację i toaletę.

Dyrektor Generalny PolskiBus.com, Roger W. Bowker mówi: „Na prośbę naszych pasażerów , korzystających regularnie z linii P2, postanowiliśmy przenieść przystanek na Metro Młociny. Do nowego przystanku PolskiBus.com łatwo można dostać się środkami komunikacji miejskiej. Dzięki temu, nasi pasażerowie bez problemów, szybko przesiądą się do autokarów PolskiBus.com.”

Kontakt z mediami:

Piotr Pogonowski Partner of Promotion, Agencja PR p.pogonowski@partnersi.com.pl +48 22 858 74 58 wew. 101 Paulina Lubońska Partner of Promotion, Agencja PR p.lubonska@partnersi.com.pl +48 22 858 74 58 wew. 106

Informacje dla redaktorów:

PolskiBus.com oferuje pasażerom szybkie, tanie i komfortowe międzymiastowe połączenia autokarowe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Wszystkie linie PolskiBus.com obsługiwane są przez ultranowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w darmowy Internet, gniazdka elektryczne pod każdym siedzeniem, a także skórzane fotele. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych trasach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski a także lody.

Ceny biletów jednorazowych rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Najlepszym sposobem, aby zarezerwować bilet jest odwiedzenie strony internetowej www.polskibus.com. Przewoźnik w swojej ofercie posiada także bilety okresowe. MAXBilet PolskiBus.com obowiązuje na trasie z Radomia do Warszawy i umożliwia podróż bez ograniczeń przez 7 kolejnych dni od momentu zakupu biletu. Cena MAXBiletu to tylko 99 złotych.

Jedenaście tras obsługiwanych przez PolskiBus.com łączy 21 miast w Polsce, w tym: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowę, Gdańsk, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Ostrowiec Świętokrzyski, Ostródę, Piłę, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawę, Wrocław i Zakopane. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 5 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń.

Informacje uzupełniające:

  • Od momentu wejścia na rynek w czerwcu 2011 r. autokary PolskiBus.com przejechały ponad 11,9 mln km.
  • Prawie 10 ml osób z aż 177 krajów odwiedziło stronę www.polskibus.com od momentu jej uruchomienia w czerwcu 2011 r.
  • PolskiBus.com ma już ponad 51 tysięcy fanów na portalu społecznościowym Facebook: www.facebook.com/polskibus.

Bilety i rezerwacja:

Rezerwacja biletów na stronie www.polskibus.com

Bilet okresowy – MAXBilet, ważny na trasie P9: Radom – Warszawa i z powrotem, można kupić w punktach sprzedaży biletów PolskiBus.com na Dworcu PKS w Radomiu oraz na Dworcu Autobusowym Metro Wilanowska w Warszawie, a także od sprzedawców biletów PolskiBus.com na obu ww. dworcach. Płatności można dokonywać wyłącznie gotówką.

Dodatkowe informacje:

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług oraz rozkładów jazdy prosimy o odwiedzenie naszej strony internetowej www.polskibus.com. Zapraszamy również do odwiedzenia fan page na Facebooku - www.facebook.com/polskibus.