PolskiBus.com zwiększa liczbę połączeń z Warszawy do Kielc, Krakowa i Zakopanego

  • PolskiBus.com zwiększa liczbę połączeń autokarowych ze stolicy do Kielc, Krakowa i Zakopanego
  • 5 kursów dziennie z Warszawy do Kielc i Krakowa, tam i z powrotem, w tym połączenia nocne
  • 3 kursy dziennie z Warszawy do Zakopanego, tam i z powrotem, w tym połączenia nocne
  • Dziś, tj. 3 stycznia br. PolskiBus.com rozpoczyna sprzedaż biletów na nowe kursy realizowane od 10 stycznia 2013 r
  • Zaplanuj zimowy wyjazd na narty lub snowboard korzystając z dogodnej oferty PolskiBus.com
  • Bilety w korzystnej cenie od 1 zł plus 1 zł opłaty za rezerwację można rezerwować z wyprzedzeniem na stronie www.polskibus.com

Początek roku to idealny moment, by wybrać się w polskie góry. O tej porze roku jest to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc przez amatorów zimowych sportów. W odpowiedzi na ogromną liczbę zapytań otrzymywanych od pasażerów - dziś, tj. 3 stycznia 2013 r. PolskiBus.com ma przyjemność ogłosić zwiększenie liczby ekspresowych połączeń z Warszawy do Kielc, Krakowa oraz Zakopanego. Zgodnie z nowym rozkładem jazdy autokary PolskiBus.com zaczną kursować już 10 stycznia 2013 r. Warto zaplanować ferie zimowe z wyprzedzeniem i dokonać rezerwacji wcześniej, gdyż ceny biletów na nowe kursy rozpoczynają się od 1 zł plus 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Bilety na zimowy wyjazd można rezerwować już dziś na stronie www.polskibus.com.

Od 10 stycznia br. połączenia ekspresowe z Warszawy (Metro Wilanowska – stanowisko 14) do Krakowa przez Kielce realizowane będą codziennie w godzinach: 07:00, 10:00, 14:30, 17:45 i 23:45, a do Zakopanego odjeżdżać będą trzy razy dziennie o 07:00, 14:30 i 23:45.

Pasażerowie PolskiBus.com mogą bezpłatnie zabrać ze sobą parę nart lub deskę snowboardową. Sprzęt powinien być odpowiednio zapakowany w pokrowiec. Więcej informacji dotyczących zasad przewozu bagaży można znaleźć na stronie www.polskibus.com.

Zgodnie z nowym rozkładem jazdy w drogę powrotną z Krakowa do Warszawy przez Kielce będzie można wyruszyć w godzinach: 07:00, 12:20, 16:00, 18:10 i 01:35. Połączenia PolskiBus.com z Zakopanego do Krakowa, Kielc i Warszawy odjeżdżać będą aż trzy razy dziennie w godzinach: 10:00, 15:45 i 23:30.

Informacje dla redaktorów:

PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie.

PolskiBus.com obsługuje aż 11 tras. Tym samym dociera do 19 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 5 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory z usług przewoźnika skorzystało już ponad 2 000 000 pasażerów.

W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary.

Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu, gniazdek elektrycznych znajdujących się pod każdym siedzeniem, a także skórzanych foteli. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych trasach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski a także lody.

Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Najlepszym sposobem, aby zarezerwować bilet, jest odwiedzenie strony internetowej www.polskibus.com. Bilety można zakupić także w stacjonarnych punktach sprzedaży w wybranych miastach

Aby dokonać rezerwacji oraz uzyskać dodatkowych informacji na temat usług PolskiBus.com prosimy odwiedzić stronę internetową www.polskibus.com. Zapraszamy również do odwiedzenia profilu firmy na portalu społecznościowym Facebook - www.facebook.com/polskibus.

Kontakt z mediami:

Piotr Pogonowski
Partner of Promotion, Agencja PR
p.pogonowski@partnersi.com.pl
+48 22 858 74 58 wew. 101

Paulina Lubońska
Partner of Promotion, Agencja PR
p.lubonska@partnersi.com.pl
+48 22 858 74 58 wew. 106