Z Rzeszowa do Warszawy od 1 zł* z PolskiBus.com

  • PolskiBus.com uruchamia linię łączącą Rzeszów z Warszawą przez Ostrowiec Świętokrzyski
  • Dogodny rozkład jazdy z 3 kursami powrotnymi dziennie
  • Bezpłatny serwis cateringowy dostępny na pokładzie nowoczesnych i ekologicznych autokarów dwupokładowych
  • Odpoczywaj lub pracuj podczas podróży, korzystając z bezpłatnego dostępu do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji
  • Konkurencyjne ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł plus 1 zł za rezerwację
  • Zarezerwuj bilet on-line na stronie www.PolskiBus.com

Dziś, tj. 22 maja 2012 r. Souter Holdings Poland ma przyjemność ogłosić wprowadzenie nowych, dogodnych połączeń autokarowych z Rzeszowa do Warszawy przez Ostrowiec Świętokrzyski.

Pasażerowie mogą dokonywać rezerwacji biletów już teraz, na stronie www.PolskiBus.com. Ceny rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Nowe połączenia zostaną uruchomione w środę,  6 czerwca br.

Pasażerowie korzystający z usług przewoźnika na trasie łączącej Rzeszów z Warszawą otrzymają bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, a także przekąski. Dzięki nowej ofercie pasażerowie PolskiBus.com będą cieszyć się jeszcze wyższą jakością międzymiastowych podróży w korzystnych cenach.

Roger Bowker, Dyrektor Generalny Souter Holdings Poland komentuje: „Jesteśmy niezwykle zadowoleni z faktu, iż rozwijamy siatkę połączeń PolskiBus.com, a nasze autokary wkrótce pojadą do Rzeszowa. Ponad 800 000 zadowolonych Pasażerów skorzystało już z naszych szybkich, tanich i komfortowych przewozów. Jesteśmy zdecydowani, by w dalszym ciągu rozwijać naszą ofertę, która gwarantuje korzystne ceny i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.” Dodaje także: „Niezależnie czy nasi Pasażerowie wybierają się na wakacje, czy w podróż służbową, chcą odpocząć, lub odwiedzić rodzinę i przyjaciół, są zadowoleni z profesjonalnej obsługi i korzystnych cen. Jesteśmy podekscytowani faktem, iż możemy rozwijać naszą ofertę,  inwestować w nowy produkt, sieć połączeń i flotę. Naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości usług w bardzo korzystnych cenach.”    

Według nowego rozkładu jazdy, autokary PolskiBus.com będą odjeżdżać aż 3 razy dziennie z Rzeszowa do Warszawy przez Ostrowiec Świętokrzyski. Autokary z Rzeszowa wyruszają aż z dwóch miejsc - z Dworca Podmiejskiego przy ulicy Towarnickiego o godzinach: 07:30, 15:30 i 23:30, a także z przystanku autobusowego: Grottgera/ Dworzec Kolejowy o godzinach: 07:40, 15:45 i 23:40. Autokary kończą swoją trasę na dworcu autobusowym Metro Wilanowska (stanowisko 14) w Warszawie. Czas podróży z Rzeszowa do Warszawy to tylko 5 godzin i 30 minut.

Trasę łączącą Rzeszów z Warszawą obsługiwać będą nowe, ultranowoczesne autokary dwupokładowe PolskiBus.com. Mierzące 14,1 metra długości nowe autokary zapewnią Pasażerom aż 89 miejsc siedzących. Autokary wyposażone zostały w wygodne, uchylne, skórzane siedzenia z trzypunktowymi pasami bezpieczeństwa, bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne, klimatyzację i toaletę. Autokary posiadają także jedne z najbardziej ekologicznych silników w Europie, zapewniających niską emisję dwutlenku węgla do środowiska.

Serwis cateringowy PolskiBus.com obsługiwać będzie profesjonalny personel pokładowy, który zaproponuje pasażerom darmowe, ciepłe lub zimne napoje, a także przekąski i lody.

Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający Souter Holdings Poland dodaje: „Przystanek PolskiBus.com w Rzeszowie to nasze kolejne, przemyślane posunięcie. Mieliśmy do tej pory ogromną liczbę próśb od naszych Pasażerów o dodanie połączenia do tego bardzo ważnego miasta.”

PolskiBus.com rozpoczął działalność w czerwcu 2011 r. Od tego czasu flota PolskiBus.com z 18 nowoczesnych autokarów wzrosła do 68 pojazdów. Dziennie PolskiBus.com obsługuje aż 90 kursów. Szybkie, tanie i komfortowe usługi PolskiBus.com umożliwiają pasażerom ekspresową podróż do 19 miast w Polsce i pięciu europejskich lokalizacji: Berlina, na Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławy, Pragi i Wiednia.

Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł plus 1 zł opłaty za rezerwację. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż, a swoim pasażerom podczas podróży oferuje bezpłatny dostęp do Internetu.

Roger Bowker, Dyrektor Generalny Souter Holdings Poland dodaje: „Gdy w 2011 r. PolskiBus.com rozpoczynał swoją działalność chcieliśmy zaproponować naszym Pasażerom alternatywę dla jazdy samochodem i przekonać ich, iż jeśli zostawią swoje auta w garażu mogą cieszyć się szybką, wyjątkowo komfortową podróżą nawet na długich trasach. Popularność naszych usług pokazuje, iż Pasażerowie bardzo cenią sobie wybór, jaki im dajemy. Polskibus.com jest w opinii Pasażerów rzetelnym i godnym zaufania przewoźnikiem, który w korzystnych cenach oferuje podróże po Polsce i Europie Środkowej. Jesteśmy bardzo podekscytowani i ciekawi co jeszcze będziemy mogli zaproponować w przyszłości.”

Kontakt z mediami:
Paulina Lubońska
Partner of Promotion, Agencja PR
p.lubonska@partnersi.com.pl
 +48 22 858 74 58 wew. 106

Piotr Pogonowski
Partner of Promotion, Agencja PR
p.pogonowski@partnersi.com.pl
 +48 22 858 74 58 wew. 101

Informacje dla redaktorów:
PolskiBus.com jest polską firmą świadczącą usługi ekspresowych przewozów autokarowych, która oferuje klientom możliwość szybkiego i komfortowego podróżowania między miastami po bardzo niskich cenach.

Szybkie i nowoczesne autokary wyposażone w klimatyzację i najnowsze technologie umożliwiają pasażerom ekspresową podróż między miastami na terenie Polski oraz Europy Środkowej. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł plus 1 zł za rezerwację. W cenie biletu pasażerowie otrzymują darmowy dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych znajdujących się pod każdym siedzeniem, toalety, luksusowych skórzanych foteli, pasów bezpieczeństwa i duży limit bagażu, bez żadnych ukrytych opłat.

Dziewięć tras obsługiwanych przez PolskiBus.com łączy 19 miast w Polsce, w tym: Warszawę, Gdańsk, Ostródę, Toruń, Bydgoszcz, Piłę, Szczecin, Łódź, Poznań, Wrocław, Częstochowę, Katowice, Kielce, Kraków, Zakopane, Lublin, Rzeszów, Ostrowiec Świętokrzyski i Białystok. Ponadto PolskiBus.com obsługuje pięć europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń.

Linia ekspresowa P1 PolskiBus.com łącząca Warszawę z Gdańskiem przez Ostródę obsługiwana jest przez ultranowoczesne autokary dwupokładowe. Także nowa linia P10 łącząca Warszawę z Rzeszowem przez Ostrów Świętokrzyski obsługiwana będzie przez autokary dwupoziomowe. Pasażerowie korzystający z usług przewoźnika na tych trasach, otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, a także przekąski.

Informacje uzupełniające:

  • Od momentu wejścia na rynek w czerwcu 2011 r. autokary PolskiBus.com przejechały około 7 000 000 km. Odległość tą można porównać do 9 podróży na Księżyc i z powrotem.
  • Więcej niż 5 800 000 osób z aż 170 krajów odwiedziło stronę www.PolskiBus.com od momentu jej uruchomienia w czerwcu 2011 r.
  • PolskiBus.com ma już ponad 33 000 fanów na portalu społecznościowym Facebook: www.facebook.com/polskibus.
  • Jeśli zaparkujemy wszystkie autokary floty PolskiBus.com w jednej linii ich łączna długość będzie wynosiła 1 kilometr, tyle samo co długość 10 boisk piłki nożnej.

Bilety i rezerwacja:
Rezerwacja biletów na stronie www.PolskiBus.com

Dodatkowe informacje:
Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług oraz rozkładów jazdy prosimy o odwiedzenie naszej strony internetowej www.PolskiBus.com. Zapraszamy również do odwiedzenia fan page na Facebooku - www.facebook.com/PolskiBus.