Nowe godziny połączeń autokarowych PolskiBus.com na trasie Białystok – Warszawa

  • Nowe, dogodne godziny połączeń z Białegostoku do Warszawy z przystanku autobusowego na Dworcu PKS przy ul. Bohaterów Monte Cassino
  • Dwa kursy dziennie pomiędzy Białymstokiem a Warszawą
  • Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł plus 1 zł za rezerwację, z bezpłatnym dostępem do Wi-Fi i bez ukrytych opłat za bagaż
  • Zarezerwuj bilet on-line na stronie www.PolskiBus.com

PolskiBus.com, popularny przewoźnik autokarowy oferujący ekspresowe przewozy międzymiastowe od 1 zł (plus 1 zł opłaty za rezerwację) wprowadził nowe, dogodne połączenia z Białegostoku do Warszawy. Pasażerowie mogą dokonywać rezerwacji biletów już teraz, na stronie www.PolskiBus.com. Ceny rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację.

PolskiBus.com, tani przewoźnik autokarowy działa na polskim rynku od ponad pół roku. Oferuje tanie i ekspresowe połączenia autokarowe aż do 17 polskich miast i pięciu europejskich lokalizacji. Białystok jest jednym z pierwszych miast, w których znalazł się przystanek autokarów PolskiBus.com. Można stąd dojechać do Warszawy, a w stolicy dogodnie przesiąść się do autokarów PolskiBus.com jadących do innych miast objętych siatką połączeń.

Zgodnie z nowym, ulepszonym rozkładem jazdy, autokary PolskiBus.com z Białegostoku do Warszawy odjeżdżają dwa razy dziennie, od poniedziałku do soboty o godzinach: 05:00 i 13:20. Nowe godziny odjazdów zostały dostosowane do potrzeb mieszkańców miasta. Wyjeżdżając z Białegostoku o godzinie 05:00, autokar PolskiBus.com przyjeżdża do Warszawy o godzinie 08:20, co umożliwia dogodny dojazd osobom pracującym lub studiującym w stolicy. Do Warszawy mieszkańcy Białegostoku dostaną się także kursem popołudniowym. Autokar PolskiBus.com odjeżdża z Białegostoku o godzinie 13.20, natomiast w Warszawie jest o godzinie 16:40. Zgodnie z nowym rozkładem jazdy w niedzielę autokary PolskiBus.com z Białegostoku do Warszawy odjeżdżają w godzinach 08:00 i 16:00, natomiast z Warszawy to Białegostoku o 12:30 i 21:30.

„Białystok jest bardzo ważnym ośrodkiem w północno-wschodniej części Polski. Z tego względu znalazł się w gronie pierwszych miast, do których uruchomiliśmy połączenia PolskiBus.com. Obserwujemy, że nasza oferta, skierowana zarówno do mieszkańców tego wspaniałego miasta, jak i do turystów, którzy bardzo chętnie przyjeżdżają do niego na weekend, spotyka się z ciepłym przyjęciem wszystkich Pasażerów. Mamy nadzieję, że ulepszony rozkład jazdy na trasie P8: Białystok - Warszawa i z powrotem pozwoli jeszcze większej liczbie Pasażerów docenić nasz wysoki standard podróży za bardzo konkurencyjną cenę.” – mówi Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający Souter Holdings Poland.

PolskiBus.com oferuje szybkie, tanie i komfortowe przewozy autokarowe na terenie Polski oraz Europy Środkowej. Aby zapewnić pasażerom jak najkorzystniejsze ceny biletów, przewoźnik zachęca do wcześniejszego dokonywania rezerwacji na stronie www.PolskiBus.com. Ceny biletów zaczynają się już od 1 zł plus 1 zł opłaty za rezerwację i wzrastają, gdy zbliża się data podróży. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż, a swoim pasażerom podczas podróży oferuje bezpłatny dostęp do internetu i gniazdka elektryczne. Nowoczesne autokary PolskiBus.com dodatkowo wyposażone są w luksusowe regulowane skórzane siedzenia, ogrzewanie, klimatyzację oraz toalety.

Bilety i rezerwacja:

Rezerwacja biletów na stronie www.PolskiBus.com

Dodatkowe informacje:

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług oraz rozkładów jazdy prosimy o odwiedzenie naszej strony internetowej www.PolskiBus.com. Zapraszamy również do odwiedzenia fan page na Facebooku - www.facebook.com/PolskiBus.

Kontakt z mediami:
Piotr Pogonowski
Partner of Promotion, Agencja PR
p.pogonowski@partnersi.com.pl
+48 22 858 74 58 wew. 101

Paulina Lubońska
Partner of Promotion, Agencja PR
p.lubonska@partnersi.com.pl
+48 22 858 74 58 wew. 106


Informacje dla redaktorów:

PolskiBus.com jest polską firmą świadczącą usługi ekspresowych przewozów autokarowych, która oferuje klientom możliwość szybkiego i komfortowego podróżowania między miastami po bardzo niskich cenach.

Szybkie i nowoczesne autokary wyposażone w klimatyzację i najnowsze technologie umożliwiają pasażerom ekspresową podróż między miastami na terenie Polski oraz Europy Środkowej. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł plus 1 zł za rezerwację. W cenie biletu pasażerowie otrzymują darmowy dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych znajdujących się pod każdym siedzeniem, toalety, luksusowych skórzanych foteli, pasów bezpieczeństwa i duży limit bagażu, bez żadnych ukrytych opłat.

Osiem tras obsługiwanych przez PolskiBus.com łączy 17 miast w Polsce, w tym: Warszawę, Gdańsk, Ostródę, Toruń, Bydgoszcz, Piłę, Szczecin, Łódź, Poznań, Wrocław, Częstochowę, Katowice, Kielce, Kraków, Zakopane, Lublin i Białystok. Ponadto PolskiBus.com obsługuje pięć europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń.