Na miejsca, gotowi, start!!! - PolskiBus.com oferuje 10,000 extra biletów za tylko 1zł*

  • PolskiBus.com ogłasza niesamowitą promocję zimową

  • 10,000 extra biletów za 1zł* możesz zarezerwować już teraz na www.polskibus.com

  • Promocyjne bilety można zarezerwować na podróż od 6 lutego 2012 do 15 marca 2012

 

PolskiBus.com, popularny przewoźnik autokarowy oferujący ekspresowe przewozy międzymiastowe w konkurencyjnych cenach rozpoczynających się już od 1 zł (plus 1 zł za rezerwację), ogłasza ofertę extra 10,000 biletów w cenie promocyjnej tylko 1zł za pojedynczy bilet. Pasażerowie mogą zarezerwować promocyjne bilety od dziś na www.polskibus.com.

 

10,000 extra promocyjnych biletów jest oferowanych wyłącznie na podróż od 6 lutego 2012 do 15 marca 2012. Bilety dostępne będą na zasadach określonych w regulaminie promocji do wyczerpania limitu 10 000 extra sztuk. Pasażerowie mogą zacząć już dziś rezerwować promocyjne bilety na www.polskibus.com.

 

Roger Bowker, Dyrektor Generalny firmy Souter Holdings Poland, powiedział: „ Każdy będzie mógł skorzystać z naszej fantastycznej oferty, dzięki której będzie mógł zaprosić znajomych na weekendową podróż pełną niezapomnianych wrażeń, wyrwać się z miasta i odwiedzić rodzinę lub po prostu dobrze się bawić w miejscu, do którego wcześniej nie planowaliśmy się wybrać”. Pan Bowker dodał również: „PolskiBus.com oferuje połączenia z 17 miastami w Polsce oraz do 4 stolic europejskich, takich jak: Berlin, Bratysława, Praga i Wiedeń. Dzięki naszej promocyjnej ofercie, tysiące osób będzie miało możliwość skorzystania z usług firmy PolskiBus.com i być może odwiedzenia po raz pierwszy tych wspaniałych miejsc.”

 

PolskiBus.com oferuje szybkie, tanie i wygodne ekspresowe przewozy międzymiastowe na terenie Polski oraz Centralnej Europy. Ceny biletów zaczynają się już od 1zł plus 1zł opłata za rezerwację bez ukrytych opłat za bagaż wraz z bezpłatnym dostępem do Internetu. Bilety można zarezerwować na www.polskibus.com.

 

„PolskiBus.com każdego dnia oferuje bilety po konkurencyjnych cenach, już od 1zł. Skorzystanie z tak atrakcyjnej oferty pozwoli nam, choć na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości i udać się do nowych, nieodkrytych wcześniej miejsc.” powiedział Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający firmy Souter Holdings Poland. Dodał również: „Pragniemy, aby jak najwięcej osób mogło doświadczyć wysokiego standardu naszych usług, komfortowych autokarów z bezpłatnym internetem dostępnych na każdą kieszeń.”

 

Firma PolskiBus.com weszła na rynek Polski w czerwcu ubiegłego roku oferując ekspresowe przejazdy między miastami z ograniczoną liczbą przystanków w niezwykle korzystnej cenie od 1zł plus 1zł opłaty za rezerwację. PolskiBus.com wyróżnia się nie tylko tym, że oferuje bilety po konkurencyjnych cenach, ale także przyjazne środowisku autokary z bezpłatnym Wi-Fi, klimatyzacją, rozkładanymi skórzanymi siedzeniami oraz gniazdkami elektrycznymi do ładowania laptopów czy telefonów.

 

Bilety można nabyć przez łatwy i przejrzysty internetowy system sprzedażowy na www.polskibus.com.

 

*plus opłata 1 zł za rezerwację.

 

Bilety i rezerwacja:

Rezerwacja biletów na stronie www.PolskiBus.com

 

Dodatkowe informacje:

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług oraz rozkładów jazdy prosimy o odwiedzenie naszej strony internetowej www.PolskiBus.com. Zapraszamy również do odwiedzenia fan page na Facebooku - www.facebook.com/PolskiBus.

 

Kontakt z mediami:

Piotr Pogonowski Partner of Promotion, Agencja PR

p.pogonowski@partnersi.com.pl +48 22 858 74 58 wew. 101

 

 

Informacje dla redaktorów

PolskiBus.com jest polską firmą świadczącą usługi ekspresowych przewozów autokarowych, która oferuje klientom możliwość szybkiego i komfortowego podróżowania między miastami po bardzo niskich cenach.

 

Szybkie i nowoczesne autokary wyposażone w klimatyzację i najnowsze technologie umożliwiają pasażerom ekspresową podróż między miastami na terenie Polski oraz Europy. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł plus 1 zł za rezerwację. W cenie biletu pasażerowie otrzymują darmowy dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych znajdujących się pod każdym siedzeniem, toalety, luksusowych skórzanych foteli, pasów bezpieczeństwa i duży limit bagażu, bez żadnych ukrytych opłat.

 

Osiem tras obsługiwanych przez PolskiBus.com łączy 17 miast w Polsce, w tym: Warszawę, Gdańsk, Ostródę, Toruń, Bydgoszcz, Piłę, Szczecin, Łódź, Poznań, Wrocław, Częstochowę, Katowice, Kielce, Kraków, Zakopane, Lublin i Białystok. Ponadto PolskiBus.com obsługuje cztery europejskie stolice: Berlin, Bratysławę, Pragę i Wiedeń.