Przystanek autokarów linii P3 i P4 PolskiBus.com przeniesiony na Dworzec Autobusowy przy stacji Metro Młociny w Warszawie

  • Od 1 marca br. autokary ekspresowych linii P3 i P4 PolskiBus.com będą realizowały kursy z Dworca Autobusowego przy stacji Metro Młociny w Warszawie
  • Nowoczesny Dworzec Autobusowy zapewni pasażerom komfortowe warunki oczekiwania na odjazd autokarów
  • Wygodny i prosty dojazd do/ z każdej części Warszawy. Transfer do Centrum Warszawy zajmuje 20 minut
  • Bilety w korzystnej cenie już od 1 zł plus 1 zł opłaty za rezerwację można rezerwować już teraz na stronie www.polskibus.com

Już od 1 marca 2013 r. odjazdy i przyjazdy autokarów PolskiBus.com linii P3, jadących z Warszawy przez Łódź, Poznań i lotnisko Berlin Schönefeld do Berlina, a także autokarów linii P4 z Warszawy przez Łódź i Wrocław do Pragi będą realizowane z Dworca Autobusowego przy stacji Metro Młociny w Warszawie. Nowy przystanek zapewni pasażerom komfortowe warunki podróży, a także wygodny i prosty dojazd metrem, liniami autobusowymi i tramwajowymi do każdej części Warszawy.

Także linie P1, P2 i P11 PolskiBus.com odjeżdżają z przystanku autobusowego przy stacji Metro Młociny.

Podróż autokarami PolskiBus.com warto zaplanować z wyprzedzeniem. PolskiBus.com przypomina, iż wcześniejsza rezerwacja biletów umożliwia uzyskanie najlepszej oferty. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł plus 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Bilety można rezerwować na stronie www.polskibus.com.

Pasażerowie szybko i łatwo dojadą na nowy przystanek PolskiBus.com warszawską komunikacją miejską. Podróżujący dotrą na przystanek korzystając z metra, linii autobusowych (E4, E-6, E8, 101, 103, 114, 156, 184, 203, 409, 701, 708, 712, BIS), nocnych linii autobusowych (N01, N02, N41, N44, N46, N56, N58) oraz linii tramwajowych (6, 17, 33).

Pasażerowie przesiadający się z autokarów PolskiBus.com mających swój przystanek przy stacji Metro Wilanowska do autokarów odjeżdżających ze stacji Metro Młociny lub odwrotnie, mogą przesiąść się dogodnie dzięki szybkiemu połączeniu warszawskiego metra. Osoby podróżujące z bagażem będą mogły skorzystać z wind znajdujących się na poszczególnych stacjach metra. Czas przejazdu pomiędzy stacjami wynosi tylko 27 minut.

PolskiBus.com

PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie.

PolskiBus.com obsługuje aż 11 tras. Tym samym dociera do 19 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 5 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory z usług przewoźnika skorzystało już ponad 2 000 000 pasażerów.

W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu, gniazdek elektrycznych znajdujących się pod każdym siedzeniem, a także skórzanych foteli. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski a także lody.

Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Najlepszym sposobem, aby zarezerwować bilet, jest odwiedzenie strony internetowej www.polskibus.com. Bilety można zakupić także w stacjonarnych punktach sprzedaży w wybranych miastach.

Aby dokonać rezerwacji oraz uzyskać dodatkowych informacji na temat usług PolskiBus.com prosimy odwiedzić stronę internetową www.polskibus.com. Zapraszamy również do odwiedzenia profilu firmy na portalu społecznościowym Facebook - www.facebook.com/polskibus.

Kontakt z mediami:

Piotr Pogonowski
Partner of Promotion, PR Agency
p.pogonowski@partnersi.com.pl
+48 22 858 74 58 ext. 101

Paulina Lubońska
Partner of Promotion, PR Agency
p.lubonska@partnersi.com.pl
+48 22 858 74 58 ext. 106