Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu aplikuj na: rekrutacja-kierowcy@polskibus.com rekrutacja-biuro@polskibus.com W tytule wiadomości wpisz odpowiednio: KIEROWCY (MIASTO) lub BIURO.

Prosimy odwiedzić stronę Najczęściej zadawane pytania lub naszą stronę na Facebooku, aby sprawdzić, czy nie została udzielona już odpowiedź na Twoje pytanie.

W celu uzyskania informacji na temat rozkładu jazdy lub informacji dotyczących tras odwiedź naszą mapę tras i miejsc docelowych lub skorzystaj z systemu rezerwacji w celu wyszukania dostępnych biletów w żądanych dniach i godzinach. 
 
W celu uzyskania porady na temat bagażu prosimy zapoznać się ze Wskazówkami dotyczącymi bagażu oraz z Regulaminem.
 
Pasażerowie niepełnosprawni mogą zobaczyć w jaki sposób możemy im pomóc, tutaj oraz w jaki sposób mogą dokonać rezerwacji biletu
 
W celu uzyskania Informacji o usługach oraz najnowszymi wiadomościami dotyczącymi połączeń, prosimy odwiedzić stronę Komunikaty lub naszą stronę na Facebooku.
 
W nagłych wypadkach, w sprawach Public Relations oraz w sprawach ogólnych prosimy o kontakt telefoniczny pod numer:
 
703 502 504 (opłata za minutę rozmowy 3,69 zł brutto) lub pod numer +48 22 417 62 27 w przypadku kiedy Państwo przebywacie poza granicami Polski. Pracujemy codziennie w godzinach 06:00 - 22:00.
 
Napisz do nas:
 
Obsługa klienta
PolskiBus.com
Souter Holdings Poland Sp. z o.o.
skrytka pocztowa nr 113
03-996 Warszawa
Polska